Активний відпочинок на природі

 
 
 
Сьогодні  09:19 Tue 27.02.24
 
    Тури вихідного дня.
 
Сплав по Десні, м.Остер (2 дня, 1 ніч)

Наш наметовий табір, що розкинувся на березі Десни, буде гостинно зустрічати вас пустотливим потріскуванням багаття та апетитними запахами. Безкрайнє зоряне небо, аромат польових квітів, стрекотіння цикад. Приємне невимушене спілкування під зірками з новими знайомими та активні ігри вдень. Під час нашого туру вихідного дня для вас відкриються чудові краєвиди, з'явиться можливість викупатися в одній з найчистіших і повноводних річок України і позасмагати на чудових піщаних пляжах.

 
Сплав по Десні, м.Остер (3 дня, 2 ночі)

Споглядання пасторальних пейзажів змусять забути про всі турботи, а веселі ігри біля багаття після найсмачніших туристичних страв швидко піднімуть Вам настрій. Заспокійливе похитування хвиль широкої та глибокої Десни, зупинки на піщаних пляжах, прийняття сонячних ванн чекають на вас у перший та третій дні туру вихідного дня. На другий день маршрут пролягає по притоці Десни. Вузьке, постійно виляюче русло з теплою, а місцями крижаною водою, очеретяні зарості та самотні дерева доповнюють картину деснянської природи.

 
Сплав по річці Тетерів (3 дня, 2 ночі)

Потріскування вогнища та спів цвіркуну зоряною ніччю після ситної вечері створюють особливу романтичну атмосферу. А вдень саме час покидати м'яч чи пограти у бадмінтон. Сплав по річці Тетерів розмірений і спокійний, але має у собі сюрпризи – несподівані перекати і невеликі пороги, тим цікавіше ця водна подорож. Гірські пейзажі змінюються картинами широких лук і хвойних лісів, а серед природних пам'яток витає дух історії. Складно повірити, що поряд знаходяться такі затишні острівці природи.

 
Сплав по Десні, Новгород-Сіверський (3 дня, 2 ночі)

Ви навіть не здогадувалися, що в природі ще залишилися майже незаймані людиною місця. Високі піщані пагорби, вкриті сосновими лісами, кам'янисті береги та безкраї зелені луки. Старовинний монастир та церкви Новгорода-Сіверського дихають історією, у чому зможе переконатись кожен охочий. Яскраві враження від споглядання Десни з висоти пташиного польоту доповнять незабутні відчуття від сплаву по повноводній річці. І звичайно приємні страви на вогнищі доповнить картину єднання з природою.

 
Сплав по Росі (2 дня, 2 ночі)

Камерна обстановка туристичного табору, де все продумано до дрібниць, сприяє розслабленому відпочинку. У казані вариться апетитна їжа, а навколо вогнища зібралася цікава компанія за душевною розмовою. У спеку сплав по Росі принесе нові емоції та враження, а купання в прохолодних водах річки освіжить і підбадьорить. На шляху ви зможете споглядати скелясті береги та порослі чагарником пляжі. Сильна течія, і пороги, що зустрічаються місцями, зроблять цей сплав захоплюючим і незабутнім.

 
    Ви тяжко працювали весь тиждень і тепер хочете з користю провести вихідні? Тоді вам підійде наша пропозиція тури вихідного дня. У програму даного маршруту включені нетривалі запливи (загальною довжиною 30 км), стоянки на мальовничих берегах, веселі ігри та неповторні страви, приготовані на вогнищі. А ще азарт, спілкування, сміх, задоволення та трішки смутку на прощання. Тури вихідного дня ідеально підходять як для людей, які щодня працюють в офісі, так і для сімейного відпочинку. Зверніть увагу, до програми турів вихідного дня включені всі необхідні послуги: проїзд, харчування, прокат обладнання (все до дрібниць, включаючи спальники, посуд, ліхтарики, дощовики та ін. корисні речі). Але якщо Ви панічно боїтеся комарів, вважаєте дощ стихійним лихом, подумайте, чи варто ризикувати. Ми докладемо всіх зусиль, щоб тури вихідного дня пройшли для Вас з максимально можливим комфортом на природі, якщо Ви обіцяєте взяти з собою гарний настрій.
 
 
 
 
Сплав по річці Корпоративний відпочинок на природі Сплав на байдарках "Щука" Сплав по Десні